Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відзначили прийомні родини

Нещодавно в Україні відзначали два свята: День матері і День сім’ї, які між собою тісно пов`язані. Без мами немає сім`ї. І не важливо в якому статусі перебуває людина, і скільки їй років, адже цей день — прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих кого ти полюбив, привів на світ чи назвав своєю родиною. Саме в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя. Родина навчає нас знати і шанувати своє коріння, поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу.

Родина — це та затишна і тиха гавань, де тебе люблять, піклуються про тебе, завжди підтримають і допоможуть.

В рамках заходів, що проводились в районі до Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї, відбулася зустріч прийомних батьків району з депутатами районної ради та керівниками району.

Перед проведенням сесійного засідання голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів мали нагоду привітати прийомних батьків, що проживають у районі. 
Представила присутнім прийомні сім`ї начальник служби у справах дітей Вікторія Іванюк. Вона повідомила, що сьогодні у районі є 5 прийомних сімей, в яких виховується 8 дітей, розповіла про кожну сім’ю, що взяла на себе велику відповідальність турбуватись та виховувати чужих діток. Хоча в народі кажуть, що чужих дітей не буває. Для цих людей, що відважились на відповідальний крок, прийомні діти по-справжньому стали рідними. Це сім`ї. 


Леоніда Ілліча та Світлани Володимирівни Волкових із Берестівки , Миколи Івановича та Олени Арсенівни Свящуків із с.Ганнівки, Валентини Тихонової з смт Турбів, Світлани Анатоліївни Дітковської з Липовця , Світлани Вікторівни та Анатолія Вікторовича Резюків з Лукашової.

Вони дали можливість дітям рости та розвивати свої здібності не в інтернаті, а в сім’ї.

Вітаючи батьків зі святом, керівники зазначили, що лише небайдужі люди, які мають великий запас душевного тепла, любові можуть взяти на виховання в свою сім’ю дітей – сиріт, і зазначили , що ці сім"ї- гордість району! Побажали всім миру,тепла та затишку, добра та благополуччя.Дай Вам Боже, добрі люди, щасливої долі, щоб були завжди здорові, на добро багаті.

Під теплі та щирі аплодисменти присутніх в залі, керівники вручили кожній родині пам’ятний подарунок.

Повернутись