Відзначили професійне свято працівники соціальної сфери

Восени, у першу неділю листопада, відзначають професійне свято працівники незвичайної професії.
В цей день в Україні вшановують працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних.
У залі районної ради відбулись урочистості з цього приводу. Керівники району Ольга Дмитрів та Юрій Науменко привітали присутніх в залі.
-Завдяки Вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни Липовеччини, які найбільше її потребують.З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. Величезну роль в соціальному обслуговуванні населення відведено органам управління праці і соціального захисту населення, територіального центру, служби у справах дітей, пенсійного фонду, Центру соціальних служб для сім»ї, дітей і молоді, центру зайнятості.
Повсякденно використовуючи професійні знання і практичний досвід, ви робите все можливе для поліпшення рівня життя мешканців Липовеччини.
Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Кращим представникам цієї сфери вручили Почесні грамоти та квіти.
Привітала колег із прийдешнім святом голова Липовецької районної профспілки працівників держустанов.
-Вам випало непросте завдання - бути провідниками державної соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян і своєю працею ви даєте людям надію на краще життя, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.
З нагоди професійного свята побажали працівникам соціальної сфери і їх родинам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та рясних Божих благословінь у всіх починаннях.
Профспілкові активісти галузі отримали профспілкові нагороди. Переможці оголошених профспілкою конкурсів на кращу територію та на краще оздоровлення спілчан отримали грошові премії та цінні подарунки.
Гарний святковий настрій усім присутнім дарували найкращі солісти районного будинку культури Юлія Кушнір, Ярослав Пшиворський, Володимир Губрій.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.