Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Виготовлення електронного цифрового підпису для подання е-декларації

До відома суб’єктів декларування - осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інших осіб, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

Станом на 01 лютого 2017 року для доступу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за адресою https://portal.nazk.gov.ua передбачено можливість використання посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих такими акредитованими центрами сертифікації ключів (далі – АЦСК):

·         АЦСК Державної прикордонної служби України,

·         АЦСК Збройних Сил,

·         АЦСК Державної казначейської служби України,

·         АЦСК «Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України»,

·         АЦСК ринку електричної енергії,

·         АЦСК органів юстиції України,

·         АЦСК Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»,

·         АЦСК державного підприємства «Українські спеціальні системи»,

·         АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС,

·         АЦСК публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України»,

·         АЦСК публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»,

·         АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Алтерсайн»,

·         АЦСК «Masterkey» товариства з обмеженою відповідальністю «Арт-мастер»,

·         АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Ключові системи»,

·         АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»,

·         АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна».

 

     Для входу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за адресою https://portal.nazk.gov.ua), з використанням особистих ключів та відповідних їм посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих акредитованими центрами сертифікації ключів рекомендується завчасно отримати послуги електронного цифрового підпису. Контактну інформацію зазначених АЦСК розміщено у електронному реєстрі суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП за адресоюhttp://czo.gov.ua/ca-registry .

      Виготовлення ЕЦП у вищезазначених суб’єктів надає доступ до заповнення е-декларації, але якщо відповідно до посадових обов’язків, Вам потрібно використовувати ЕЦП у інших цілях, потрібно з’ясувати чи підходить він для використання (наприклад для входу до реєстру ДРАЦС підходить ЕЦП виготовлений лише у АЦСК органів юстиції України. Тобто, ЕЦП виготовленим у цього суб’єкта надасть змогу не лише заповнити е-декларацію, але й  заходити в реєстри ДРАЦС).

      Нагадаємо, що для отримання консультації звиготовлення ЕЦП, а також інших правових питань всі жителі   Липовецького         району можуть звернутись до Козятинського МЦ за адресою:        м. Козятинпров. Кондрацького, 1А, тел.:(04342) 2-00-17; 2-02-07; або  Липовецького бюро правової  допомоги: м. Липовець, вул. Некрасова,  4. тел. (04358) 2-10-33 та дистанційного пункту прийому громадян смт.Турбів, вул.Миру 113-а, тел. 0678744866. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно).

Повернутись