Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Виїзд районної мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг

Фото Олексій Лебідя.

Відбувся черговий плановий виїзд районної мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг. Комісія в складі працівників Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістів служби у справах дітей райдержадміністрації та представників районної поліції відвідали населені пункти  Сививківці, Косаківка, Козинці, Кобильня, Приборівка та  Вахнівка.

Комісія, спільно з представниками місцевої влади, побувала у сім’ях що перебувають у складних життєвих обставинах, а також відвідала опікунські, багатодітні сім’ї, сім’ї учасників АТО та здійснили перевірку цільового використання коштів при народженні дитини.

З членами родин проведено  соціальну роботу, спрямовану на підвищення виховного потенціалу сімей, поліпшення житлових умов, профілактику зловживання спиртними напоїями, раціональне використання коштів та протидію насильства в сім’ї.

З метою профілактичної роботи серед молоді, відвідали Сививківську та Косаківську загальноосвітні школи.З дітьми проведено змістовні бесіди на  тему популяризації здорового способу життя та профілактики правопорушень.

Робота в даному напрямку триває.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись