Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Виїздне засідання Госпітальної ради

Госпітальна рада Північного госпітального округу провела виїздне засідання в Липовецькій центральній районній лікарні. Приймав гостей головний лікар Олександр Дмитрук, у актовій залі лікарні він презентував своїм колегам заклад охорони здоров’я, який очолює близько півтора десятка років - ознайомив із кадровим та фінансовим забезпеченням, матеріально-технічною базою, показниками роботи колективу у минулому році та І півріччі поточного й планами розвитку медичного закладу в майбутньому.

Далі представники госпітальної ради мали можливість оглянути відділення ЦРЛ, поспілкуватись з лікарями, середнім медичним персоналом, пацієнтами та побачити на власні очі реальний стан справ у закладі.

Гості оглянули хірургічне відділення, пологове, інфекційне, терапії, прийомний покій та приміщення поліклініки. Під час огляду приміщень охорони здоров"я вони між собою спілкувались, оцінюючи стан справ і висловлювали пропозиції.
Під час перебування у Липовці, гостям запропонували оглянути і обласну лікарню відновного лікування, яку показала головний лікар Людмила Стецюк.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, заступник директора Департаменту охорони здоров»я Олена Житанська, представники госпітальної ради, висловили свої зауваження та пропозиції щодо поліпшення роботи медичного закладу. Олена Житанська відмтила міцну матеріальну базу медичного закладу , стан приміщень, наявність медичного устаткування та обладнання. Особливу увагу звернула на ключові переваги медичного закладу з функціональної сторони, а саме: наявність станції переливання крові, бактеріологічної лабораторії та інфекційного відділення боксового типу, яких немає у сусідніх районах. В зв"язку з цим є потенційна можливість забезпечувати населення сусідніх районів такими видами послуг, не звертаючись до Вінницьких медичних закладів.

Участь у засіданні госпітальної ради взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, завідувачі відділеннями та лікарі . У своєму виступі Ольга Дмитрів висловила думку, що районна влада й надалі працюватиме в напрямку надання необхідної підтримки щодо зміцнення матеріально-технічної бази центральної районної лікарні, перебування пацієнтів, створення належних умов для роботи лікарів , з метою якісного надання медичних послуг липовчанам. Окремо наголосила на реалізації в районі чотирьох програм , направлених на підтримку хворих та галузі в цілому. Протягом останніх років із завідувачами відділень, лікарями неодноразово обговорювались питання щодо модернізації та ефективних методів лікування людей.
Заступник голови районної ради Руслан Танасюк зазначив, що значним надбанням у районі є співпраця влади, органів місцевого самоврядування, лікарні та народного депутата Руслана Демчака, за сприяння якого придбано ЕКГ, (медичне обладнання вартістю 185 тис. грн.).Останні роки спостерігається співпраця із естонськими друзями, у плані підтримки медичної галузі району. Зовсім недавно лікарня отримала від них вагому підтримку.
Госпітальна рада планує до середини вересня побувати у кожній районній та міській лікарні Північного госпітального округу і детально вивчити стан справ у медичній галузі на місцях.
Виїздне засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу в Липовецкому районі пройшло в конструктивній, професійній, дружній атмосфері.

 

 

Повернутись