Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Виїзна зустріч - консультація з керівництвом Брицької сільської ради

Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.

9 квітня працівники Вінницького регіонально відділення АМУ провели виїзну зустріч - консультацію з керівництвом Брицької сільської ради.

Ігор Вернигор, консультант з бюджетних питань, розповів про роботу, яку веде Асоціація міст України, відстоюючи фінансові інтереси громад. Зокрема, мова йшла про сплату ПДФО, зміни стосовно нормативно-грошової оцінки землі сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населеного пункту.

Олена Лісовська, консультант з правових питань, наголосила на невідворотність децентралізаційної реформи та ознайомила присутніх з перспективним планом розвитку на території Липовецького району.

Елена Почапская (Olena Pochapska), консультант з питань комунікації, звернула увагу на потребу інформування мешканців про позитивні зміни, що відбуваються в селі, районі та області. Практика показує, що люди мають більшу довіру до власних комунікаторів, які проживають на сусідній вулиці..

Представники Вінницького регіонального відділення асоціації міст України мали нагоду відвідати дитячий садок, ФАП, будинок культури та бібліотеку села Брицьке.

Марія Миколаївна Пищик, голова сільської ради, подякувала за надання кваліфікованої консультації та запросила консультантів Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України відвідати наступну сесію селищної ради з метою популяризації реформ місцевого самуврядування та обговорення процедури створення об'єднаної територіальної громади.

Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.Світлина від Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України.

Повернутись