Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту та гідною зарплатою, плюс безкоштовне навчання по спеціальності, військова служба за контрактом у збройних силах України саме для Вас!  В умовах сьогодення це стало пріоритетом для укомплектування Збройних Сил України, це найбільш затребувана професія на ринку праці.

27.01.2017 року в приміщені Липовецького районного центру зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Захід було організовано Липоаецьким районним центром зайнятості спільно з Липовецьким військовим комісаріатом. На заході були також присутні представники Липовецької районної державної адміністрації та засобів масової інформації. В заході прийняли участь близько 45 осіб, які сьогодні шукають роботу.

З вступним словом до присутніх громадян звернувся директор Липовецького районного центру зайнятості Василь Ямпільський, який наголосив на важливості проведення даних заходів, розповів про стан ринку праці в Липовецькому районі та перспективи працевлаштування.

Також, Світлана Стародуб у своєму виступі інформувала безробітних про можливість безкоштовного проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості та отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю на відкриття власної справи.

Захід продовжили військовий комісар Липовецького районного військового комісаріату майор Чуба Віктор Миколайович та заступник військового комісара Томчак Юрій Кирилович.

Процес професіоналізації сьогодні триває у всіх складових українського війська: у видах Збройних Сил України, в органах управління всіх рівнів, безпосередньо у з’єднаннях, частинах та підрозділах. Тому питання комплектування війська військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи. Юрій Томчак ознайомив учасників заходу з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, надав інформацію щодо професій, які користуються попитом у військових частинах; ознайомив з вимогами до претендентів та умовами проходження служби, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців, розповів про перелік професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України. Віктор Чуба наголосив про важливість вибору стати контрактником в Збройних Силах України, це дуже нелегкий, відповідальний вибір.

Захід пройшов у формі діалогу, де Віктор Чуба та Юрій Томчак відповіли на всі питання присутніх, а також залишили свої контактні данні. На завершення Юрій Томчак наголосив, що служба в Збройний Силах України є не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі для кожного чоловіка.

Військова служба за контрактом це:

-         гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

-         додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

-         якісне безкоштовне медичне обслуговування;

-         можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

-         право на отримання безкоштовного житла;

-         право на пенсію після 25 років вислуги;

-         інші соціальні гарантії встановлені законами;

-         служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

 

Заступник начальника відділу

Липовецького РЦЗ  Світлана Стародуб

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/5965-viyskova-sluzhba-za-kontraktom-u-zbroynykh-sylakh-ukrayiny

Повернутись