Війтівчани продовжили корисну справу

Користуючись не зимовою погодою , війтівчани  продовжили благородну справу, розпочату весною минулого року. Як завжди , очолив акцію депутат районної ради, голова постійної комісії із питань врегулювання земельних відносин, Віктор Бичков. У Війтівцях  До Дня Соборності України, до висаджених раніше, посадили ще близько 3 тис. саджанців дубків ,лип, берізок та ялин. З часу оголошення орнітологічного заказника  місцевого значення "Війтовецький" , працівники місцевого господарства разом з керівником чимало зусиль докладають до того, аби природою створена чудова місцина приносила людям задоволення, знімала стреси і втому, надихала на на працю. Учасники заходу, окрім висаджування дерев, встановили столики для відпочинку на залісненій площі.  Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць, природних джерел, очищати їх від замулення та упорядковувати. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники господарства Війтовецької філії ТОВ "Зернопродукт МХП" активно включаються в роботу з відновлення водних джерел, проводячи такі акції  власними силами. З цією метою по дорозі туристичного маршруту , що пролягає до астроблеми зі сторони Немирова, працівниками господарства  відкопано та впорядкувано джерело.Щороку робота з відновлення водних джерел доповнює акції «День довкілля», «До чистих джерел» та інших.