Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Війтівчанка’’ перемогла в конкурсі української пісні

Нещодавно наш народний аматорський колектив "Війтівчанка" на запрошення співачки Раїси Поштар взяв участь у Фестивалі вареників, що відбувався в с. Антонівка, де народилась співачка. Фестиваль удався, навіть негода відступила на час його проведення, і осінній день видався ясним та сонячним. 
Свято відбувалося в Будинку культури, конкурсне журі , в складі якого були відомі артисти, поважні кияни та представники районної влади, приступило до виконання обов"язків. Кожний колектив представляв свої вареники із піснею. А друга частина Фестивалю була приурочена Дню Захисника України, відповідно змінилась і тематика репертуару. Наші дівчата майстерно виконали пісню "Ой там, на Подолі", цей витвір пісенної творчості передається із покоління в покоління сельчанами і завжди викликає у жінок сльози, бо йдеться у ньому про проводи сина до війська захищати рідний край. До потаємних струн людської душі доторкнулась виконавська майстерність наших війтівчанок.  Глядачі аплодували колективу стоячи і довго не відпускали з підмостків сцени.
Пальму першості, за підсумками конкурсу, колектив "Війтівчанка" привіз на Липовеччину.  Щирі вітання колективу та його керівнику Тетяні Осадчій! Приємно, що у складі колективу вже чимало літ і сільський голова Марія Погребняк, і працівники органу самоврядування .Невтомності Вам, радості, добра та миру у цей нелегкий час! Хай Ваша пісня лунає над нашими полями, ріками, звеселяє душу, об"єднує нас та вселяє віру у завтрашній день. Хай Вам щастить, дівчата!

Повернутись