Виконання обов’язків під час надзвичайної ситуацію

Україна на 30 днів до 24 квітня 2020 року запровадила карантин з можливістю його подальшого подовження також запроваджено надзвичайну ситуацію у державі. В умовах загальнодержавного карантину, з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції в усіх органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян.

Оголошений нині в нашій державі карантин не скасовує виконання органами пробації рішень судів про покарання правопорушників, однак вносить певні корективи та викликає труднощі. Тому:

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)», - йдеться в інформації.

Додатково повідомляємо, що «онлайн» режим не звільняє від виконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду.

Липовецький районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

у Вінницькій області