Виробнича нарада виконавчого апарату

Голова районної ради Юрій Науменко провів нараду із виконавчим апаратом районної ради щодо підготовки матеріалів на чергову 32 сесію районної ради. Про розгляд проектів цільових програм інформувала начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Інна Рябоконь. Вона зупинилась і на питаннях затвердженні фінансових планів на 20120 рік в галузі медицини, на проектах із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адмініністративно - територіальних утворень сіл Зозів, Соболівка, Сиваківці та зосередила увагу на звіті начальника Липовецького ВП, полковника поліції, Павла Дармограя про діяльність поліції за підсумками роботи у 2019 році. Нагадала про призначення іменної стипендії районної ради і райдержадміністрації за високі досягнення у спорті майстру спорту України Міжнародного класу з дзюдо Антону Слушному.