Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ’’ЛЮДИНА РОКУ’’

Підведено підсумки обласного конкурсу «Людина року». 
Як повідомляється на офіційному сайті Вінницької ОДА, у конкурсі брали участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.
Положенням про конкурс було визначено 34 номінації.
12 лютого у ресторані "Mont Blanc" , що на Соборній, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців в конкурсі «Людина року 2018». 34 вінничани отримали заслужені звання в різних номінаціях Це люди, які працюють в медицині, бізнесі, на державній службі , на підприємствах, в галузі культури. Серед нагороджених відомі волонтери, митці, меценати, ресторатори та обдарована молодь.
Липовеччину серед переможців конкурсу в номінації "Обдарованість року" представила Владислава Смаляна, учасниця проекту"Голос Діти", солістка Липовецького міського клубу, яка відзначена Дипломом та пам"ятним знаком.
Учасниками чудового заходу стали липовчани Андрій Григорук-тренер Липовецької ДЮСШ, учасник АТО; Ірина Соловйова, мати-героїня, спеціаліст-землевпорядник Брицької сільради; Геннадій Терлецький-начальник відділу культури і туризму Липовецької райдержадміністрації.
Повернутись