Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІТАЄМО ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ЗЕРНЯТКО» ІЗ ПЕРЕМОГОЮ В ФЕСТИВАЛІ!

31 березня у місті  Ладижині  відбувся дитячий обласний конкурс-фестиваль «Подільський  первоцвіт». На фестиваль були запрошені колективи із різних міст Вінницької області. Липовецький район  представляв  зразковий танцювальний колектив «Зернятко», керівник –Валентина Мельничук.  Очолював журі  Станіслав Городинський, заслужений артист України, начальник управління культури і мистецтв Вінницької області.
Колектив «Зернятко»  у старшій віковій категорії виборов   2 місце в номінації «Сучасний танець», нагороджений  дипломом учасника обласного конкурсу-фестивалю «Подільський первоцвіт» та  цінним подарунком, а також сертифікатом в розмірі 15 тисяч гривень для участі в Міжнародному фестивалі – конкурсі «AIFA  FEST AIBENA» у Болгарії.
Висловлюю щиру подяку керівнику В.М.Мельничук та  учасникам танцювального  колективу «Зернятко», а також батькам за різнопланову підтримку.
Відділ культури та туризму висловлює велику вдячність за матеріальну підтримку меценатам культури  директору ФГ «Фортуна» с. Брицьке  В.Й. Кравчуку та директору ПСП “Агрофірма «Нападівська» С.М. Петренку. 
А танцювальному колективу  творчих злетів та нових перемог! 
Повернутись