Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Шановні працівники медичної сфери!

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята. У Ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.
Щиро вдячні Вам за сумлінне виконання Ваших професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування  наших липовчан. Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.


Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, гарні задуми надихають на нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

 

З повагою

Голова районної ради                  Юрій НАУМЕНКО

Перший заступник голови райдержадміністрації    Ольга ДМИТРІВ

Повернутись