Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Сьогодні перед сесійним засіданням у залі районної ради відбулось нагородження наших депутатів - учасників та переможців спартакіад обласного й Всеукраїнського рівнів.
Голова районної ради Юрій НАУМЕНКО ПОДЯКУВАВ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ВІДЗНАЧИВ ВАГОМИЙ ВНЕСОК ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ У РОЗВИТОК СПОРТУ В РАЙОНІ, ПРОПАГАНДУ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ. СПІЛЬНО ІЗ ОЛЬГОЮ ДМИТРІВ, ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВРУЧИВ ГРАМОТИ ТА КУБКИ ПЕРЕМОЖЦЯМ. ГОЛОВА НАГОЛОСИВ НА ПАТРІОТИЗМІ ОКРЕМИХ ДЕПУТАТІВ ТА ПОЧУТТІ ОБОВ'ЯЗКУ. ЗАВДЯКИ ЇМ ОБЛАСНИЙ КУБОК ЗНОВУ НАШ. ГРАМОТАМИ ВІДЗНАЧЕНІ ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР ХАЦЬОЛА, ЮРІЙ ЗАДВОРНИЙ, АНАТОЛІЙ ДІКАЛО, НАТАЛІЯ МУСІЄНКО, ГЕННАДІЙ ТЕРЛЕЦЬКИЙ, ІГОР РЕВАЦЬКИЙ ,ОЛЕГ ФУРМАНЮК, СЕРГІЙ ОГОРОДНИК, заступник голови районної ради РУСЛАН ТАНАСЮК та ДЕПУТАТИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОНУ ОЛЕКСАНДР ТЕРЛЕЦЬКИЙ, РОМАН БАЛІЦЬКИЙ, ОЛЕСЯ ГЕВКО, МИХАЙЛО ДРАЧ, ВАСИЛЬ ЗІНЧЕНКО, АНДРІЙ ТКАЧ, ОЛЕКСАНДР КРИВАК, ДМИТРО ПИЛЯВЕЦЬ, ІВАН БЕЗПАЛЬКО,ЮРІЙ ПОВХ, ЛАРИСА РЕВАЦЬКА...
Четверо із команди ввійшли до складу обласної збірної депутатів Вінницької області, це Олег Фурманюк та Михайло Драч з волейболу, Ігор Ревацький і Дмитро Пилявець із футболу І у м. Чорноморськ Одеської області з 12 по 17 червня на Всеукраїнській спартакіада захищали честь області у спортивній боротьбі з депутатами всіх рівнів, включаючи і народних депутатів.
МОЛОДЦІ!!! ТАК ТРИМАТИ!! Подальших перемог в житті і у спорті побажали переможцям керівники району та депутати районної ради.

Повернутись