Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вітали із 100-річчям Ганну Борецьку

Ось такою дружною командою прийшли привітати із 100-літнім ювілеєм шановану у селищі турбівчанку Ганну Іванівну Борецьку . 
Завітали до гостини гості з Липовця і Вінниці: перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова ради ветеранів району Валентина Левкович, журналіст обласної газети "Вінниччина" Микола Кавун,голова селищної ради Василь Завальнюк, його заступник Віктор Дармограй, секретар Валентина Довгаленко, голова ветеранськоїї організації Галина Хлопченюк. До свого орендодавця приїхав з добрим словом і подарунками приватний підприємець Володимир Геновський . Побажати знаній у селищі людині многая літа прийшли і місцеві артисти , чим привнесли струмінь урочистості.


Зустрічала свій ювілей ця жінка у доброму гуморі поруч із дорогими і близькими людьми- донькою Тетяною, зятем Ігорем і надзвичайно рада була приймати гостей на своєму святі. Готувалася ж бо до цього дня заздалегідь. 


Привітала Ганну Іванівну перший заступник голови райдержадміністрації. Вона зазначила, що складає шану мудрості і силі духу, з якими вдалось пережити всі випробування, що випали на долю цієї мужньої жінки. Вручаючи Почесну грамоту обласної ради та облдержадміністрації із грошовою винагородою, Ольга Дмитрів висловила їй слова великої вдячності. Від районної ради та райдержадміністрації Ганні Іванівні вручив квіти, грамоту і цінний подарунок заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Він сказав, що схиляє в глибокій повазі голову і побажав доброго здоров"я, мирного та щасливого довголіття і життєвих гараздів. Від імені районної сім"ї ветеранів ювілярку щиро і хвилююче привітала Валентина Левкович, подякувала за активну життєву позицію, побажала довголіття і завершила своє вітання побажанням: нехай в цю хату знов і знов приходять щастя та любов! Від ветеранів району голова ради вручила цінний подарунок та грошову винагороду. Із гарними словами вдячності за працю жінки в ім"я людей звернувся селищний голова Василь Завальнюк. Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Пишаємось, що саме у нашому славному селищі Вам судилось жити і працювати на благо турбівчан. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Міцного здоров"я та родинного благополуччя зичив їй і на згадку про знаменну дату подарував незвичайний подарунок - картину вирізьблену по дереву на якій зображена "Тайна вечеря". А далі місцеві артисти виконали бабусі " Многая літа!" . "Во здравіє, во спасеніє" - гармонійно звучали жіночі та чоловічі голоси квартету, а у Ганни Іванівни від зворушення блищали зволожені очі, очі які до цього часу випромінюють любов, доброту і тепло...

Повернутись