ВІТАЛИ ПОСАДОВИХ ОСІБ САМОВРЯДУВАННЯ

В районному будинку культури зібрались посадові особи органів самоврядування району. Урочисту частину розпочала гарними вітальними словами чарівна Ірина Бубела і запросила голову районної ради Юрія Науменка до промови. Голова ради подякував усім, хто працює в органі місцевого самоврядування та всім причетним за активну і результативну працю.
- Ми з Вами робимо спільну справу — розбудовуємо наш край, наші села, робимо життя його жителів кращим, комфортнішим, працюємо задля їх добробуту. Тільки розвиток народної ініціативи, пошук шляхів поліпшення умов проживання людей кожної громади дозволить нам з честю вийти з тієї ситуації, в якій Україна перебуває зараз.
В районній раді працюють 34 депутати.
Більшості з них притаманна активна життєва позиція, вболівання за громадські справи, бажання творити добро. Серед найактивніших – голови постійних комісій ради.
Тому досить злагоджено працюють і депутатські комісії.
Цього святкового дня висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність працівникам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, усім, хто працює з людьми і для людей. Переконаний, що із нинішніх складних випробувань ми вийдемо ще більш згуртованими, мудрими, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу один одному.
Зичу нашій Україні- перемоги! А нам всім - миру, добра, наполегливості в реалізації всіх планів.
Привітала працівників органів самоврядування перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.
Керівники вручали кращим самоврядцям, головам постійних комісій, депутатам Почесні грамоти, грошові винагороди та квіти.
Чудову концертну програму до свята підготували працівники культури.
У цей сонячний і святковий день посадових осіб привітала голова Липовецької районної профспілки працівників держустанов Валентина Тращук. Вона висловила щиру вдячність посадовим особам за активну позицію, участь у профспілковому русі та підтримку. Зачитала вітальні листівки голови профспілки працівників держустанов України Юрія Піжука та голови ОК профспілки Любов Коовальчук. З нагоди свята, за активну громадянську позицію, участь у профспілковому русі профспілковими грамотами , подяками, нагородами відзначено сільських голів, секретарів рад, землевпорядників, бухгалтерів, профспілкових лідерів самоврядування.
Грамотами обласної профспілки держустанов відзначено профспілкову діяльність начальника відділу оргзабезпечення діяльності ради Інну Рябоконь, голови профкому районної ради Юрія Тітенка, голови Росошанської ОТГ Володимира Сличука, заступника голови Староприлуцької ОТГ Олександра Хацьоли. Оголошено подяки ветеранам місцевого самоврядування, головам ветеранських організацій Валентині Левкович та Василю Павлюку. Почесну грамоту від Федерації профспілок Вінниччини за співпрацю, підтримку і розуміння вручено першому заступнику голови РДА Ользі Дмитрів, Подяку Профспілки Держустанов України - голові районної ради Юрію Науменку. Профспілковою відзнакою "ЗА СПІВПРАЦЮ" нагороджено заступника голови районної ради Руслана Танасюка.
За першість у конкурсі "На кращу територію адмінприміщення органу самоврядування" відзначено профспілкову організацію Росошанської сільської ради ( голова Володимир Сличук, голова профкому Любов Солодюк) грамотою та цінним подарунком.
Привітали своїх колег Нападівський та Щасливський сільські голови- Василь Щербанюк та Андрій Ткач; депутат районої ради, начальник відділу культури Геннадій Терлецький. Нагородження чергувались із художніми номерами. Концертну програму для самоврядців підготували надзвичайно гарну , теплу і романтичну. Прикрасили її танцювальні колективи сільських будинків культури українськими танцями.
На завершення святкової програми всіх учасників частували запашним короваєм. За традицією, зробили святкові світлини.