Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вітання із Днем Державного Прапора України!

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до поліпшення рівня життя свого народу. А шлях до цього нелегкий...

В усі віки державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.

І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників,українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті,чим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Завжди ваш Юрій Науменко

Повернутись