Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРУ!

У ці теплі, весняні дні, коли після довгого зимового сну пробуджується земля та природа, коли крізь мерзлу скоринку пробиваються перші пагони первоцвіту, святкує свій прекрасний ювілей шанована всіма людина, відданий своїй справі та липовчанам, голова Липовецької районної ради Юрій Михайлович Науменко.

 Доля ювіляра мережана нитками любові, добра й щоденної копіткої праціЮрій Михайлович мудрий і справедливий керівник, його  невичерпна енергія, спрямована на зміцнення єдності липовчан та розвиток і процвітання Липовеччини

 

Разом з набуттям знань, життєвого досвіду відлетіли у вирій 40 нелегких, але творчих, незабутніх, наповнених любов’ю до людей, землі, до улюбленої справи, літ праці. Кожен прожитий рік - це просто ще один оберт планети, який ми пережили. Кількість цих літ в житті людини не має жодного значення, бо вага нашого життя не в літах, а в тих митях щастя, тому добрі, які ми принесли в світ із своєю появою.
    Юрій Михайлович належить  до людей, які своєю активністю і позитивом змушують усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя. 
Великий життєвий і керівний досвід допомагають йому працювати у ці нелегкі роки реформувань та перетворень, долати труднощі сьогодення.

Земляки люблять, поважають і шанують Юрія Михайловича, йдуть до нього за порадами як до голови районної рди, як до досвідченого керівника.

Талановитий, розумний, життєрадісний, вимогливий і, водночас, людяний,  живе турботою про людей, працює над вирішенням їх  проблем.

Вітаємо Вас з ювілеєм!

 Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша  праця,
 Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!
 Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть радість ідобро до Вашої родини!

Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас, шановний ювіляре!

 

З повагою Липовецька районна рада, райдержадміністрація, районна профспілкова організація працівників держустанов

 
 
Повернутись