Вітання з Днем юриста

8 жовтня вся Україна святкує День юриста. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності: працівників системи безоплатної правової допомоги та юстиції,  суддів, адвокатів, вчених-правників, співробітників правоохоронних органів, працівників юридичних служб численних українських підприємств.  Представники усіх цих професій – ті люди, які свідомо присвятили своє життя вивченню права, служінню праву та його захисту. Усі ми обрали не легку, проте почесну і благородну справу. Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з нас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Саме від нашої з Вами щоденної діяльності значною мірою залежить майбутнє України як правової держави, успішне запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства.

Від імені відділу «Липовецьке бюро правової допомоги» Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та від себе особисто вітаю Вас колеги із професійним святом та бажаю мудрості, виваженості, мужності та витримки. Нехай професійні та життєві успіхи супроводжують Вас у всіх справах, а зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

З повагою,
начальник вілліду                                                                        Липовецьке бюро правової допомоги                               О.А.Комісаренко