Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вітання з Днем працівників суду

 У день професійного свята працівників суду голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів привітали працівників Липовецького суду.
Україна сьогодні переживає якісно новий період розвитку, а громадяни особливо гостро потребують захисту своїх прав і свобод. У цей непростий час реформування української державності, судова система має відповідати суспільним потребам та новим державотворчим завданням, відігравати вирішальну роль у реалізації й захисті прав і законних інтересів людини, суб’єктів господарювання та держави в цілому.
Звертаючись до присутніх, керівники зазначили, що запорукою зміцнення поваги і довіри українського народу до служителів Феміди має бути саме їх відповідальність, людяність, виваженість, толерантність, вірне служіння Закону та інтересам держави.
Посадовці побажали винуватцям свята невичерпної енергії, успіху, наснаги й наполегливості. І щоб завдяки їх сумлінній щоденній праці професіоналізм, об’єктивність та незалежність у прийнятті рішень підвищували авторитет української судової системи.
Під час заходу, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну участь у громадському житті району  та з нагоди Дня працівників суду, керівники району вручили Подяку трудовому колективу установи, очолюваному Дмитром Кривенком. 
Приєднався до  вітань і заступник голови районної ради Руслан Танасюк, котрий побажав працівникам суду, щоб їхні зусилля були увінчані повагою і довірою громадян, а злагода та спокій супроводжували на довгій життєвій ниві.

Повернутись