Вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Дорогі липовчани,прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.Сім’я – основний елемент суспільства, вона була й залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.
Нехай у ваших родинах завжди панує добробут, благополуччя та затишок, а внутрішня атмосфера в сім’ях будується на любові, терпінні і повазі один до одного , нехай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту! Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості , а сім"ї процвітають!
Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
Голова Липовецької райдержадміністрації Тарас Олексюк