Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вітання для жінок району із весняним святом

Напередодні весняного свята у місті відчувалось пожвавлення серед чоловіків, квіти, завезені підприємцями у квіткові магазини, розкуповувались дуже швидко.
У районному будинку культури з цієї нагоди відбулись урочистості. Привітали жінок району із гарним весняним святом голова райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, міський голова Микола Грушко.
За спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради, яке зачитав керуючий справами Олександр Скоцький, Почесними грамотами, грошовими винагородами та квітами очільники району відзначили жінок-волонтерів, учасників бойових дій на територіях інших держав, ветеранів Великої Вітчизняної війни, передовиків сільськогосподарського виробництва, інших галузей. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без теплих чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.
Як зазначив у своєму виступі голова районної ради Юрій Науменко, Міжнародний жіночий день – це свято, що символізує, перш за все, багатовікову боротьбу жінок за участь в житті суспільства нарівні з чоловіками. Ось і сьогодні, коли на сході України йде не оголошена війна, жінки ще раз підтвердили свою готовність нарівні з чоловіками розділити всі труднощі цього періоду.
Жінка-волонтер для наших бійців  це шматочок домашнього тепла. І щира вдячність від солдат  для них найбільша винагорода. Звичайно, що нашим липовчанам, які захищають єдність та цілісність держави на Сході України, набагато легше долати труднощі воєнного побуту, бо тут на них чекають і допомагають їм чарівні і, разом з тим, мужні жінки. Приємно, що сьогодні серед цих бджілок, що допомагають фронту, є наші липівчанки.
Чудову концертну програму підготували з нагоди свята творчі колективи районного будинку культури. Особливо тепло приймали глядачі маленьких виконавців пісень, учасників танцювальних колективів. Працівники районної бібліотеки підготували виставку літератури, присвячену темі місця жінки в суспільстві.

Дорогі жінки, завжди залишайтеся чарівними, люблячими і коханими, в усьому будьте надійною опорою своїм рідним. Хай вас ніколи не обминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог, будьте щасливими!

Повернутись