Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

VIVAT футбол

Сьогодні вболівальники малого футболу мали нагоду побачити майстерну, захопливу гру, подивитись на одному диханні кілька таймів, не помічаючи плину часу.
Саме в цей день, День народження України, завершився Чемпіонат району з малого футболу між командами територіальних громад району, який розпочався у червні цього року. На початок про участь у Чемпіонаті заявили 11 команд, згодом команду Зозівської громади було знято, тому друге коло спортивних зустрічей мало зміни!!!
На фінішну пряму вийшли 10 команд, а саме: Турбова, Скитки, Нової Прилуки, Липовця, Росоші, Вахнівки, Старої Прилуки, Трощі, Щасливої , Козинець. Хто не взяв участі у Чемпіонаті - нехай пошкодує, бо стільки вражень, адреналіну втрачено ....
Сьогодні , у заключному турі грали найсильніші команди. Відбулось три гри між командами Нова Прилука-Вахнівка, які розіграли м "яч внічию( 1:1), в наступній грі зустрілись команди Липовець-Нова Прилука, теж зіграли внічию (2:2). І на завершення турніру липовчани полюбувались гарною грою команд Скитка- Чемпіон і Вахнівка. І хоч гра завершилась внічию (0:0), було чимало гарячих спроб забити гол у ворота супротивника Іваном Станіславським, Василем Чигуром, Максимом Попиком , Дмитром Завадинським, Сергієм Чигуром. Вахнівчани гідно відбивали атаки, принципово не пропускаючи м"яч у свої ворота, і тим часом самі вдавались до нападів. 
Повірте, було що дивитись. В азарті чудової гри навіть жінки викрикували різні заклики, аби підтримати гравців. Вболівали за чоловіків, синочків, татусів. Завдяки підтримці маленької Даші Сажок команда в якій грали її татко і старший брат - виграла і взяла кубок та золоті медалі з грамотою. Команда чемпіонів на радощах підняла голову територіальної громади Олега Слободянюка і розкачала. Друге місце виборола футбольна команда Турбівської територіальної громади. І бронзові медалі , кубок та грамоту за третє місце отримав голова Новоприлуцької територіальної громади Роман Цикало. 
Переможців Чемпіонату району з малого футболу вітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк та вручили їм нагороди.
А вболівальники в цей день отримали масу незабутніх вражень.
VIVAT футбол! ГАРНИЙ ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ!

Повернутись