Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Візит нардепа на Липовеччину

Сьогодні на рідну Липовеччину завітав народний депутат Руслан Демчак. Під час перебування у місті він зустрівся із  директором департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Миколою Ткачуком, керівниками району-першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів , головою районної ради Юрієм Науменком. Всі разом відвідали КНП "Липовецька ЦРЛ", де їх зустрів головний лікар Олександр Дмитрук. Під час зустрічі з лікарями народний депутат та директор департаменту екології вручили сертифікат головному лікареві на придбаний багатофункціональний апарат УЗД. Цей довгожданий медичний апарат з нетерпінням чекали всі : і лікарі, і мешканці району. Лікар Галина Чекіна висловила щиру вдячність за  одержану можливість здійснювати функціональну діагностику пацієнтів більш ширше на місці, не виїжджаючи за межі району. Народний депутат зауважив:

-Важливо не схибити і закінчити медичну реформу. Нагадаю, що  у 2017-2018 роках пройшло реформування первинної ланки медичного обслуговування: укладено мільйони договорів громадян із сімейними лікарями. Зараз розпочалась реформа вторинної ланки медицини , яка включає, окрім підключення до програми вузьких спеціалістів поліклінік, БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення через Е-рецепти пацієнтів ліками  та безкоштовну діагностику й аналізи, якщо вони проводяться за направленням сімейного лікаря. В 2020 році має  стартувати реформа третинної ланки медичного обслуговування, що передбачає оплату державою операційних втручань та лікування важких патологій.
Гості відвідали поліклініку ЦРЛ , зокрема, кабінет функціональної діагностики, де вже встановлений новий медичний апарат УЗД, поспілкувалися із лікарем, яка здійснює обстеження пацієнтів на ньому. Запросив гостей оглянути свій робочий кабінет лікар-отоларинголог Віктор Восьмушко. Головний лікар Олександр Дмитрук подякував за дороговартісний подарунок і зазначив, що протягом останніх років завдяки спільним зусиллям районної влади , за підтримки  народного депутата матеріальна база медичного закладу значно поліпшилась, що відчули на собі і пересічні громадяни.
Повернутись