Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Визначались з кандидатурою для нагородження

На засіданні комісії з питань визначення кандидатур для нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною" розглянуто клопотання відділу культури та туризму Липовецької райдержадміністрації. Засідання комісії провів заступник голови районної ради Руслан Танасюк, в роботі комісії також взяли участь перший засупник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник Олег Фурманюк. З питання щодо визначення кандидатури виступив Ігор Ревацький, головний спеціаліст відділу культури й туризму. Він зачитав подання та біографічну довідку на нещодавнього дворазового срібного призера ХХІІІ Дефлімпійських ігор, що проходили в турецькому місті Самсун, Антона Слушного.

Майже 5 тисяч нечуючих спортсменів та спортсменів з порушеннями слуху зі 109 країн світу змагались у 21-му виді спорту. У складі національної дефлімпійської збірної України були і вінничани - Брижак Алім та Слушний Антон. Спортсмени вибороли три бронзових медалі. Другого серпня  заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк привітав спортсменів із зайняттям почесних призових місць на XXIII Дефлімпійських іграх та вручив спортсменам і тренеру сертифікати на отримання грошових винагород. Антону Слушному вручено сертифікат на суму 30 тис. грн. .

Національну дефлімпійську збірну України представляли 289 спортсменів з 21-го регіону нашої країни. Зокрема, 2 спортсмени  із Вінниччини. На цьому престижному всесвітньому спортивному заході вітчизняні спортсмени-дефлімпійці здобули 98 нагород, з яких 21 - золота, 41 - срібна та 36 - бронзових. Це є найяскравішою перемогою Української збірної за загальною кількістю нагород за всю історію проведення Дефлімпійських ігор. За їх підсумками Україна посіла 2 загальнокомандне місце.

Антон Слуший неодноразовий призер чемпіонатів України із дзюдо, бронзовий призер Чемпіонату України з сумо. У 2012 році  у Венесуелі на Чемпіонаті світу з бойових мистецтв виборов звання бронзового призера  Чемпіонату світу з дзюдо. У 2013 році на ХХІІ олімпійських іграх у Болгарії став дворазовим срібним призером, за що указом Президента України нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. В цьому ж році отримав звання Майстер спорту України з дзюдо. В ці роки активно займався волонтерством  у благодійній організації "Сяйво надії".

Має вищу освіту, яку здобув у відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" за спеціальністю "Фізична реабілітація".

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Слушного Антона Сергійовича -- багаторазового рекордсмена України з греко-римської боротьби, дзюдо, сумо, у 2009 році занесено на обласну Дошку пошани. Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та  Петро Прокопчук -- голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров`я виступили перед присутніми на підтримку кандидатури Антона Слушного. Зокрема, вони зазначили, що заслуги  в спорті Антона Слушного очевидні і питання  щодо присвоєння йому звання "За заслуги перед Липовеччиною" необхідно внести до порядку денного сесії районної ради. Окрім того, Ольга Дмитрів запропонувала розглянути питання щодо підвищення розміру виплачуваної йому стипендії. У області Липовецький район єдиний з усіх , що практикує такий вид заохочення. Члени комісії підтримали пропозицію і прийняли рішення щодо розгляду питання на сесії районної ради.

Повернутись