Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Визначені переможці Всеукраїнського відбору Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

16-17 березня 2018 року в м.Київ у Американському Домі українські школярі презентували свої бізнес проекти  під час Всеукраїнського фіналу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Всього у фіналі брали участь 20 команд з понад сотні запропонованих проектів, а переможці визначались за двома напрямками Business Concepts та Social Innovations.
Проекти за напрямками «Бізнес Концепції»  та «Соціальні Інновації» (Social Innovations) представляли діти. Команда липовчан у складі взяла участь у презентації свого проекту. За підсумками конкурсу

перше місце посіла команда eTouch з Харкова. Артем Лаптєв та Андрій Колосов розробили дешевий портативний винахід для людей з повною або частковою сліпотою. Він  дозволить отримувати доступ до будь-якого електронного текстового матеріалу для освіти, роботи та особистого життя, перекладаючи його у шрифт Брайля.

Друге місце посів проект Second Life Of Tire (м.Липовець, Вінницька область) молодіжного банку ініціатив, що при Липовецькому фонді громади.  Михайло Скалацький, Богдан Смалюх та Лілія Карпина запропонували концепцію організації виробництва для переробки старих зношених автомобільних шин у гумову тротуарну плитку, придатну для використання у виробничих та соціальних сферах.

А на третьому місці – київська команда Inclusive Map. Основними завданнями проекту Поліни Чеснокової та Олени Кісловської є створення мобільного додатку з картою, де позначено всі інклюзивні місця Києва, проведення навчальних семінарів для власників бізнесу щодо адаптації їх інфраструктури до потреб людей з інвалідністю, а також допомога планування таким людям корисного та цікавого дозвілля в межах свого міста.

Проект Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs проходив за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що впроваджується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛИПІВЧАН З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Повернутись