Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вранці вітали юристів

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На зборах трудових колективів райдержадміністрації та районної ради керівники району привітали з професійним святом юристів, які працюють на посадах державних службовців та в органах самоврядування. Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко зазначили, що святкова дата в календарі українських правознавців вперше з’явилася 16 вересня 1997 року відповідно до Указу Президента України № 1022/97. З того часу 8 жовтня – знаменний день для всіх колег юридичної галузі, незалежно від обраної ними сфери. Діяльність фахівців з правознавства абсолютно різна: судді, нотаріуси, прокурори, адвокати, співробітники правоохоронних структур, нотаріуси, студенти, які обрали саме цю професію, викладачі, експерти, та багато інших!
Професія юриста в Україні, як і в будь-якій іншій країні, надзвичайно важлива, адже саме законознавці допомагають нам розібратися в усіх тонкощах законодавчої системи, вдосконалюють її, розвивають та підвищують правову усвідомленість жителів, надають гарантії захисту населення відповідно до основного закону нашої країни – Конституції України!
Нехай же правда й закон завжди будуть на боці починань служителів Феміди, і нехай кожен день приносить у життя нову частинку щастя та яскраву незабутню грань!

Керівники побажали юристам здоров’я, оптимізму, бадьорості, впевненості і сил у досягненні мети, не знати помилок та невдач, втоми і безвиході. Нехай усі справи успішно завершуються, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та любов.
Важко буває залишатися вірним своєму обов’язку, але ваша робота й ваше покликання – у відшукуванні справедливості. Нехай це приносить вам радість і задоволення. Вітаємо!
З нагоди професійного свята керівники відзначили представників цієї професії почесними грамотами , подяками за сумлінну працю та квітами. 
З нагоди нещодавнього ювілею привітали Володимира Михайленка, завідувача сектором з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації і вручили грамоту.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, костюм и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 12 человек, люди сидят и костюм

Повернутись