Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Всеукраїнська казначейська акція

 

22 січня 2018 року в рамках відзначення Дня Соборності України представники апарату Державної казначейської служби України та усіх територіальних органів зібрались у центрі Києва та розгорнули велетенський прапор з назвами усіх областей, районів, районів у містах та міст обласного значення. Керівники кожного територіального органу Казначейства стояли навпроти своєї частини великого прапора, яка дошивалась колективами окремо взятих регіонів.

Всеукраїнська казначейська акція, що носить назву "Об'єднаємо Україну" стартувала 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України. Працівники Казначейства у Станично-Луганському районі Луганщини першими долучились до акції, що запропонувала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Потім прапор передавався іншим районам Луганської області, які дошивали малий прапор з назвою свого регіону. Після подорожі областю естафету передали казначеям Донеччини і далі прапор помандрував усіма регіонами України.

Фінал акції припав на День Соборності України. Об 11-ій годині великий прапор, який складається з двох частин, кожна з яких більше ніж 500 метрів, почали розгортати. Одночасно розпочався рух двох частин прапора від вулиці Грушевського та від вулиці Хрещатик назустріч одна одній. Через декілька хвилин дві частини прапора зустрілись на Майдані Незалежності.

Голова Казначейства Тетяна Слюз символічно з'єднала дві частини прапора в одну, таким чином символізуючи об'єднання українських земель.

Довжина об'єднаного прапора трохи більше одного кілометра. Це досягнення увійшло до "Книги рекордів України" і з цієї нагоди Тетяні Слюз вручено сертифікат, що засвідчив цей рекорд.

По завершенню акції відбулось розширене засідання Колегії Казначейства та святковий концерт.

Повернутись