Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Всеукраїнська нарада-семінар

16 вересня у Затоці Одеської області завершує свою роботу Всеукраїнська нарада-семінар з питань децентралізації, яку організувала Асоціація районних і обласних рад. Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що вже майже два роки тривають децентралізація та реформи, пов’язані з нею, тож настав час обговорити найбільш актуальні проблеми і обмінятися думками експертів та тих представників влади, які на практиці впроваджують децентралізацію.

Виступаючи перед учасниками семінару, які з’їхалися з усіх регіонів України, представник ПРООН в Україні Оксана Реміга відзначила провідну роль Асоціації районних та обласних рад в провадженні децентралізації.

- Для Програми розвитку ООН Асоціація завжди була вірним партнером, - сказала вона. - Це та організація, з якою ми пліч-о-пліч просували ідею сильної та самостійної громади.

Про суть децентралізації, її законодавче забезпечення,  що означає децентралізація в різних сферах — в медицині, в освіті, соціальній сфері — йшлося у виступах провідних спеціалістів профільних міністерств та наукових установ.

Про те, що децентралізація потребує, перш за все, відповідальних та професійних кадрів, говорив Василь Куйбіда, президент Національної академії державного управління при Президентові України. 

Участь у нараді взяв голова Липовецької районної ради Юрій Науменко.

Повернутись