Всеукраїнський День вихователя і дошкільного працівника

В останню неділю вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя і дошкільного працівника . Дата заснована в 2011 році. У дитячих навчальних дошкільних з нагоди свята закладах відбуваються традиційні урочисті заходи.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного майбутнього.

Хочу щиро привітати загін дошкільних працівників Липовеччини із професійним святом. Висловлюю щиру вдячність за нелегку самовіддану працю. Це ж Ви теплими материнськими руками ніжно втираєте дрібні сльози діток, вміло пояснюєте їм правила дружби, в тисячний раз перекладаючи ложку з лівої руки малюка в праву, даруєте їм ласкавий погляд. Своїми зусиллями ви вмієте перетворити дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого! Тож зичу вам усім здоров’я , миру і благополуччя вашим родинам, життєвих гараздів, пристойних зарплат і побільше приємних митей у житті! Зі Святом!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко