Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вшанували пам’ять борців за єдність та незалежність України

Напередодні великих свят Покрова Святої Богородиці, Дня Захисника України та Українського козацтва, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасієнко та представник козацького руху в районі Володимир Сенів вшанували пам"ять борців за єдність та незалежність України.

До могил загиблих земляків у зоні антитерористичних дій Володимира Полупанова, Романа Грушка, Олега Грабчака вони поклали квіти та схилили голови перед світлою їх пам'яттю. Затим керівники поклали корзини квітів до пам’ятного знаку полеглим у часи визвольної війни з Польщею козакам, до пам’ятного знаку полякам та українцям,які загинули за незалежність держави у 1920 році та воїнам інтернаціоналістам.
Перед початком урочистостей з нагоди Дня захисника України, голова районної ради Юрій Науменко, куратор району Микола Ткачук, спільно з учасниками АТО, представниками ветеранської організації, правоохоронних органів поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим Героям АТО.
Вічна слава Героям!

 

Повернутись