Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Вшанували пам"ять полеглого бійця

 

Рік тому, 18 липня, у такий же сонячний день, під час виконання бойового завдання поблизу с.Зайцеве Донецької області отримав поранення несумісні з життям старший солдат Грабчак Олег Вікторович (позивний Олежко), випускник Липовецької ЗОШ № 3 ,1988 року народження.

Загиблий був призваний на військову службу 15.07.2015 року Липовецьким РВК і ніс службу у 53 окремій мотопіхотній бригаді 53 ОМпБр Збройних Сил України.
Проживав Олег Вікторович з батьками у м.Липовець. 
Керівники району, Юрій Науменко та Ольга Дмитрів , перед від"їздом на сесію обласної ради відвідали могилу героя, низько вклонилися його пам"яті та поклали квіти до могил ще двох загиблих наших земляків Романа Грушка та Володимира Полупанова.

У Липовецькій загальноосвітній школі №3 відбувся мітинг, приурочений вшануванню пам"яті полеглого бійця. Зібралися учасники бойових дій в АТО, побратими Олега, його учителі, батьки, громадськість та керівники району й міста. Перед присутніми виступили заступник директора школи Руслан Побережець, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, міський голова Микола Грушко, райвіськом Віктор Чуба, голова районної організації Спілка учасників АТО Юрій Яремчук. . Зі словами глибокої вдячності та поваги звертались до батьків полеглого бійця виступаючі. Прочитав свій зворушливий вірш для колишнього учня і полеглих земляків Олександр Оцабера.З проповіддю виступив перед липівчанами священник УГКЦ отець Василь Комарницький, якій доніс думку про те, що наші війковослужбовці є зараз на Сході України  для того, щоб у нас був мир. Він закликав усіх до порозуміння і злагоди, лише  тоді наше місто і вся Україна зможе розвиватись і процвітати.За це віддали життя наші земляки. До меморіальної дошки героя поклали квіти.

Повернутись