Вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 29 серпня, за участю керівництва району, голів територіальних громад району, представників районного військового комісаріату відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим героям АТО та меморіалу Слави з нагоди вшанування подвигу загиблих військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Перед присутніми виступила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, зазначивши, що в районі вшановуватимуть героїв відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».