Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВШАНУВАЛИ ПАМ`ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Сьогодні,24 листопада на площі біля Пам'ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій липовчани вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.


Хвилиною мовчання та запаленням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу жителі Липовеччини. У мітингу взяли участь керівники району, депутати, учасники АТО, Ветерани, голови територіальних громад, працівники установ й підприємств, громадські діячі, представники духовенства.
На підніжжі Пам'ятного знаку виклали хрест із лампадок, який символічно освітив шлях тисячам душ, що стали жертвами голодомору і відлетіли у вічність.


Зі словом до учасників зібрання звернувся священник УПЦ Кийвського патріархату о. Василій. Священник відправив панахиду і закликав громадян бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії українського народу, пам’ятати страшні випробовування, які випали на його долю та цінувати прості житейські блага, які ми сьогодні маємо.
В скорботі схиливши голови, учасники мітингу поклали квіти до пам"ятного знаку...


А вчора, 23 листопада 2017 року, в Талліннському Музеї окупації за сприяння Посольства України в Естонії відкрилась виставка фото і відеодокументів , присвячених транічним подіям в історії України -- голодомору 1932- 1933 років. У заході зяла участь українська громада Естонії, працівники Посольства України , представники громадських оргнізацій , відвідувачі музею .

Повернутись