Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ...

Сьогодні, 6 березня, виповнюється річниця трагічної смерті справжнього сина України Сергія Бичкова.
Біля Липовецького райвійськомату, у якому він працював у свій час райвійськомом і, де встановлено на його честь меморіальну дошку, зібрались липовчани. Вшанувати пам'ять сина прийшла зігнута горем мама Раїса Олександрівна, брат із дружиною, його хрещені батьки, керівники району Юрій НАУМЕНКО ТА Тарас ОЛЕКСЮК, побратими, ті, кого він проводжав першими на схід України і ті, з якими захищав цілісність і єдність держави, однокласники, друзі.
Перед присутніми виступив голова районної Спілки
учасників бойових дій в АТО Юрій Яремчук, голова районної ради Юрій Науменко. Присутні вшанували пам'ять колишнього райвіськома хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.
Далі всі відправились до Пам"ятного знака полеглим за волю України і поклали квіти до його підніжжя, схиливши у скорботі голови.
На Росошанському кладовищі, де похований Сергій Бичков, зі словами скорботи до родини і присутніх звернувся голова районної ради Юрій Науменко.
- В цей день ми вшановуємо світлу пам'ять нашого земляка, мужнього і доброго, чуйного і щирого, справжнього патріота України Сергія Михайловича Бичкова.
Сьогодні він дивиться на нас з неба, вірить нам і вірить в нас. Тому ми всі разом маємо доробити його справу – здобути перемогу і побудувати нову європейську країну, за яку він боровся.
Прошу схилити голови перед світлою пам’яттю нашого земляка , який віддав найцінніше – своє життя -Україні.
Слава нашому Герою, слава його батькам, слава Україні!
Присутні поклали квіти на могилу і хвилиною мовчання вшанували його світлу пам"ять...

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись