Взяли участь у нараді освітян

Голова районної ради Юрій Науменко та голова райдержадміністрації Тарас Олексюк взяли участь у нараді освітян. Керівники привітали армію педагогів із початком нового навчального року , окремо висловили вдячність за невтомну працю, тепло сердець, сумлінність у справі виховання підростаючого покоління.

-Здоров'я Вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів. Переконані, що помірковані та виважені кроки влади повернуть повагу до професії педагога, сприятимуть розвитку позитивних зрушень у сфері освіти і науки. Незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог усім!

З питання підсумків роботи освітянської галузі у 2019-2020 навчальному році та планування роботи на 2020-2021 навчальний рік доповіла Інна Косач-начальник відділу освіти райдержадміністрації. Вона зупинилась на основних завданнях над якими працюватимуть спільно із місцевою владою.

Голова районної профспілки науки й освіти Володимир Кучер інформував спілчан про діяльність організації в умовах пандемії та підвів підсумок оздоровчої кампанії.
По завершенні наради було вирішено ряд робочих питань.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.