ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова районної ради Юрій Науменко, голова райдержадміністрації Тарас Олексюк та голови Староприлуцької й Росошанської ОТГ Віктор Любченко та Володимир Сличук взяли участь у онлайн-засіданні колегії обласної державної адміністрації з підведення підсумків соціально-економічного розвитку області за 5 місяців цього року.
Окрім присутніх у залі обласної ради до колегії долучились онлайн ще понад 100 учасників з усієї області, серед яких очільники районів, міські голови міст обласного значення та голови об’єднаних територіальних громад.
Розпочалось засідання із вручення державних нагород та відзнак.

Із інформацією про роботу медичних закладів в умовах карантину виступила Людмила Грабович-директор Департаменту охорони здоров"я облдержадміністрації. Вона повідомила, що на Вінниччині за рахунок місцевих бюджетів, для боротьби з COVID-19 придбано медичних засобів та обладнання на загальну суму майже 37 млн грн. Заступник директора департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник інформував про роботу галузі соціальної сфери в умовах карантину. Проаналізував ситуацію щодо надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та резерви їх наповнення Олег Мартинюк, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у ВІнницькій області. На колегії також розглянуто питання формування опорних шкіл у регіоні. З цього питання заслухали інформацію Володимира Буняка, заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Підвів підсумки колегії Владислав Скальський , голова облдержадміністрації.