Взяли участь в онлайн-семінарі

Посадові особи органу самоврядування взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».

Питання на семінар підготували і взяли участь у ньому Корчака Олена Сергіївна – начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та Максим Коваленко – начальник відділу орендних відносин та приватизації управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради із зазначених в програмі питань.

Враховуючи важливість та актуальність даних тематик, до семінару залучено фахівців та спеціалістів сільських, селищної рад.

Із вітальним словом перед присутніми в студіях районів виступив

Олійник Анатолій Дмитрович – голова Вінницької обласної Ради, голова ВОАОМС.

Із порядком денним навчання ознайомив Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Під час семінару Корчака Олена Сергіївна – начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, презентувала Сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України.

Також був виділений час на запитання – відповіді.