Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Як отримати правову консультацію чи юридичний захист у суді, якщо у вас немає на це грошей

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  - звертайтеся в Козятинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п'ятницю з 09-00 до 18-00,  за адресою: м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А тел. (04342) 2-00-17, 2-02-07, а також до Липовецького бюро правової допомоги (м. Липовець вул.Некрасова, 4 тел.2-10-29).

       Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

       Тут правники від держави допоможуть  пенсіонерам, інвалідам, дітям сиротам та малозабезпеченим.  Також на безоплатну  вторинну  правову  допомогу можуть розраховувати й вимушені переселенці, учасники бойових дій та особи, що лише претендують на такий статус. Звернувшись в центр чи бюро Ви маєте можливість отримати усі види безоплатної правової допомоги,  а саме:

ü  надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань;

ü  складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;

ü  надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації;

ü  захист;

ü  здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

ü  доступ та надання допомоги у такому доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції України. 

 

                                                                        

Марина Кобернюк  - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб»єктами надання безоплатної первинної правової допомоги     

Повернутись