Якщо ми будемо шанувати працю інших людей - то місто наше буде одне із кращих!

Якщо ми дотримуємось режиму, встановленого у зв'язку з пандемією, місто продовжує жити своїм життям. І цей звичний ритм підтримують не тільки працівники медицини, культури, торгівлі, органів влади.....
Робітники КП "Комунсервіс" щоденно працюють над тим, аби нам жилось комфортно і затишно. Сьогодні, після вранішнього прибирання сміття, вони по місту вздовж вулиць підбілюють поребрики. Також комунальники змітають дорожнє сміття трактором, прибираючи проїжджу частину по вулицях Подільська, Героїв Майдану та інших.

На вулиці Героїв Майдану продовжують висаджувати і поливати квіти.

І якщо ми будемо шанувати працю інших людей - то місто наше буде одне із кращих!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.