Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЯСКРАВІ БУДНІ ШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ ЛИПОВЕЦЬКОЇ ЗОШ №2

Сьогодні у цьому навчальному закладі відбулась шкільна лінійка на якій діти почули приємні повідомлення. Після того як всі вишикувались у спортивній залі, директор школи Дмитро Черепашук повідомив про перемогу команди юних липівчан у Всеукраїнському фіналі Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що проходив 16-17 березня 2018 року в м.Київ у Американському Домі.

Ініціативні українські школярі презентували свої власні бізнес проекти, зазначив директор школи . Всього у фіналі брали участь 20 команд,які запропонували понад сотню проектів, а переможці визначались за двома напрямками Business Concepts та Social Innovations.
Проекти за напрямками «Бізнес Концепції» та «Соціальні Інновації» (Social Innovations) представляли їх автори-діти. За підсумками конкурсу, перше і третє місця за напрямком Social Innovations завоювали кияни.

А ось друге місце по праву зайняв проект Second Life Of Tire (м.Липовець, Вінницька область) молодіжного банку ініціатив, що при Липовецькому фонді громади. І нам приємно, сказав Дмитро Черепашук, що серед школярів, які представляли Липовеччину - Михайло Скалацький, Лілія Карпина, є і наш учень Богдан Смалюх. Наші юні липовчани на конкурсі запропонували концепцію організації виробництва для переробки старих зношених автомобільних шин у гумову тротуарну плитку, придатну для використання у виробничих та соціальних сферах.
Учні школи та вчителі щирими оплесками привітали переможців, а директор школи вручив сертифікат Богдану Смалюху, учневі 8-б класу.
Друга приємна новина була про те, що на районному конкурсі дружин юних пожежників, що відбувся напередодні і у якому взяли участь команди 16 загальноосвітніх шкіл району, команда Липовецької ЗОШ №2 взяла 2 місце, після команди турбівчан. Третє місце розділили, набравши однакову кількість очок, представники п'яти загальноосвітніх шкіл району -Зозівської, Староприлуцької, Турбівської №1, Липовецької №1 та Сививківської ЗОШ 1-2 ст. Під гучні оплески директор вручив грамоту капітану команди, учениці 8-б класу, Марині Бесклєткіній.

Несподіваним оголошенням для дітей, яке озвучив директор школи за дорученням одного із підприємців міста, було повідомлення про місцевий конкурс мікрогрантів "Липовець починається з тебе"! 
Молоді лідери мають можливість отримати до 5000 гривень (5,0-1 місце,3,0-друге і 1,0-3 місце) на реалізацію власного проекту. Підприємцем підтримуються ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних проблем міста та задоволення наявних потреб громади. 
Ось так несподівано яскраво розпочався один із сонячних весняних днів у шкільній сім" Липовецької ЗОШ №2, яка налічує сьогодні 584 дитини, живе надзвичайно активним, цікавим та змістовним життям.

Повернутись