Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З Днем фармацевтичного працівника!

Шановні провізори, фармацевти, усі працівники фармацевтичної галузі Липовеччини!

 Щиро вітаю вас з нагоди вашого професійного свята — Дня фармацевтичного працівника, яке цього року відзначають 16 вересня.

 Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради зичу всім вам здоров’я, радості і добра, взаєморозуміння і найтепліших слів вдячності від людей.

 Обраний вами фах пов’язаний зі збереженням найціннішого  – здоров’я людей. Щодня провізори, фармацевти, дистриб’ютори, працівники фармацевтичних виробничих підприємств спільно з працівниками медичної галузі оберігають та борються за здоров’я громадян України. Завдяки вашій самовідданій праці вдається протистояти багатьом захворюванням. Щодня з ваших рук люди отримують не лише лікарський засіб, а й надію перемогти хвороби.

 Тож бажаю вам натхнення до праці і любові до обраного фаху, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Прийміть у цей святковий день щиру вдячність за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Голова районної ради                                 Юрій НАУМЕНКО

Повернутись