Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З Днем Конституції, липівчани!

Відбулись урочисті збори з нагоди Дня Конституції України, у яких взяли участь трудові колективи, представники органів місцевого самоврядування району, багатодітні сім'ї, учасники бойових дій в АТО, ветерани, державні службовці, ЗМІ. Присутніх в залі привітали голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. У своїх виступах керівники зазначили, що Конституційність України пройшла складний і важкий шлях становлення. Конституція Пилипа Орлика (1710 р.)стала одним із перших європейських конституційних документів, за тим були ще варіанти основного Закону і лише 28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову та гарантує місцеве самоврядування. У світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством, окрім Конституції. Конституція – це головний ЗАКОН держави, фундамент її правової системи. Потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.
Керівники, відповідно до спільного розпорядження, нагородили Грамотами райдержадміністрації та районної ради окремих липівчан, серед яких матері багатодітних сімей, учасники бойових дій в АТО, ветерани, представники трудових колективів. 
Окремо голова районної ради зачитав Лист подяки, що надійшов від командира в/ч 93-ї окремої Гвардійської механізованої Харківської бригади, в якому інформує про службові успіхи гвардії старшого солдата Пиндера Святослава Івановича. Присутні в залі щирими аплодисментами вітали учасника бойових дій в АТО, який виконував свій військовий обов'язок - рятував життя захисників України.
Гарною концертною програмою привітали учасників зборів творчі колективи районного будинку культури.

Повернутись