З Днем Конституції України!

ШАНОВНІ ЛИПОВЧАНИ,
щиро вітаю вас із величним державним святом ствердження Української Державності - Днем Конституції України!
Двадцять чотири роки тому , 28 червня увійшло в новітню історію України як день великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів, адже був прийнятий документ, що став надійним підгрунтям демократичного законотворчого процесу в нашій державі. Сьогодні Українська Конституція, що є спадкоємицею ідей та принципів, закладених у документі, що налічує понад три століття, славного гетьмана Пилипа Орлика, - одна з найбільш демократичних Основних Законів у світі. Завдяки основному закону ми маємо найважливіше в житті – свободу і права. Бережімо принципи та ідеї за якими живе Україна і захищаймо їх разом! Тільки від нашої єдності залежить становлення країни. Непохитне дотримання букви та духу Конституції гарантує нам гідне сьогодення та майбутнє. Переконаний, що Конституція здатна об"єднати людей. Заради захисту та розвитку нашої Батьківщини ми не повинні шкодувати часу і сил! Нехай у серці кожного з нас міцніє почуття гордості за країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на гідне життя в державі.
Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім"ї!
Зі святом вас, дорогі земляки, з Днем Конституції!
З повагою голова Липовецької районної ради ЮРІЙ НАУМЕНКО