Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ДНЕМ КООПЕРАТОРА, ШАНОВНІ!

Кооператори відзначили 96-ту річницю свого руху.
Із 96-м Міжнародним днем кооперації керівники області привітали представників колективів організацій та підприємств споживчої кооперації області і працівників управління облспоживспілки. В урочистих зборах взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Григорій Заболотний та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.
На урочистий захід запрошені були голови правлінь, директори та керуючі ринками, керівники виробничих підприємств райспоживспілок і райспоживтовариств, голови профспілок, кращі працівники та ветерани споживчої кооперації. Липовецьку делегацію представляли голова правління Микола Панасюк та кооператори Сергій Горбань, Олена Грегірчак, Тамара Турбовець, Ольга Людва.
На початку урочистостей перед присутніми доповів голова правління облспоживспілки Василь Подолян, який розповів присутнім про перші спілки області та України, їх розвиток і діяльність.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.
– Незважаючи на те, що засади кооперації розробив та втілив у життя соціаліст Роберт Оуен, ідея створення кооперативів жива. І досьогодні кооперація працює як спосіб самоорганізації людей для вирішення проблем. Наша кооперація вижила у важкі роки і працює прибутково для кожного і для області в цілому. І найосновніше – кооператори були поруч у всі часи змін, ви доходили до кожного села, щоб були сірники, сіль та хліб. Я знаю як це було непросто, бо був свідком вашої діяльності. Але система спрацювала і показала, себе як найяскравіший приклад самоорганізації, яка діє у розвиненіших та прогресуючих країн світу, – зауважив Анатолій Дмитрович. – Тому вдячний за те, що зберегли найкращі принципи та традиції. 
Народний депутат України Григорій Заболотний передав слова вітань від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради Андрія Парубія.
Найкращих працівників системи споживчої кооперації відзначили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації та нагрудними знаками, зокрема обласної нагороди був удостоєний Сергій Горбань за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток споживчої кооперації району. 

Повернутись