Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ДНЕМ МАТЕРІ, ДОРОГІ ЛИПІВЧАНКИ!

Світлина від Мій Липовець.

12 травня в Україні відзначають День матері. Щороку у другу неділю травня діти вітають своїх матусь зі святом та вручають подарунки.

Перше офіційне свято відбулося 8 травня 1914 року в США. Після Першої світової війни до Штатів приєдналися Швеція, Норвегія, Данія, Німеччина і Чехословацька республіка.

Сама ідея виділити окремий день для святкування і привітання матусь належить американці Джулії Ворд Гоув, яка закликала у 1872 році провести день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі. Втім, жодної підтримки жінка не отримала. З часом її ідею підхопила американка Анна Джарвіс і таки змогла долучити суспільство до відзначення цього дня. 1907 року вона виступила з ініціативою вшанування матерів та їхньої ролі в житті кожної людини у пам'ять про свою матір Анну Марію Рівз-Джарвіс. Вона була відомою громадською діячкою, боролася за розвиток сфери охорони здоров'я у США. Через кілька років, після десятки листів до державних установ, законодавчих органів і видатним особам, це свято у Штатах таки стало офіційним.

Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 85 країн, у тому числі: Бахрейн, Гонконг, Індія, Малайзія, Мексика, Нікарагуа, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Пакистан, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Австралія, Україна та інші.

Адже найперше слово, яке пестить слух до кінця життя-МАМА. Найніжніші й дбайливі руки у МАМИ. Найдобріше і чуйне серце-МАМИНЕ.

ДОРОГІ ЛИПІВЧАНКИ, ШАНОВНІ МАТЕРІ-БЕРЕГИНІ СВОЇХ ДРУЖНИХ МІЦНИХ РОДИН, ЗІ СВЯТОМ ВАС!
У День матері хочемо побажати ВАМ МИРУ, справжнього щастя, довгих років життя, відмінного, міцного здоров'я, розуміння і відданості сім'ї. Нехай бринять сльози в очах лише від радості, а в грудях горить гордість за дітей. Хай вони зростають здоровими, успішними, мудрими і добрими, хай не забувають стежину до рідної домівки, цінують і шанують вас!

З повагою голова районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

Світлина від Мій Липовець.

Повернутись