Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З Днем працівників освіти, дорогі освітяни!

Освітяни святкували День працівників освіти. В районному будинку культури з цієї нагоди відбулись урочистості. З вітаннями перед освітянами виступили голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, начальник відділу освіти Інна Косач. Керівники висловили щиру вдячність.

У всі часи вчитель не тільки передавав знання для освіти, а й формував світоглядні підвалини громадянського суспільства, тому суспільство завжди виражало свою глибоку повагу і вдячність вчителям, наставникам.  Найкраща нагорода для учителя - успіхи учнів, які вони демонструють під час навчання, а згодом, коли залишають шкільний поріг-в житті. Досягаючи певних висот, ще раз підтверджують , що одержані у школі знання їм пригодились, як стартовий майданчик. Керівники побажали вчительській армії успіхів у нелегкій праці, творчого потенціалу, натхнення. 

-Нехай Ваше життя завжди залишається наповненим любов'ю і увагою Ваших учнів, а держава гідно оцінює працю своїх кращих громадян. 
 Доброго здоров'я усім, оптимізму та енергії, поваги , підтримки Ваших колег і керівництва, благополуччя .

Діти дарували наставникам квіти, тим часом керівники приступили до вручення нагород. Почесними грамотами обласного та районного рівнів, подяками за вагомий внесок у розвиток освіти у районі відзначено кращих педагогів Липовеччини.

Творчі колективи районного будинку культури дарували освітянам до свята українські пісні.

Повернутись