З ДНЕМ РИБАЛКИ ВСІХ РИБАЛОК!

Сьогодні у всіх клює, незважаючи на погоду і снасті тому, що сьогодні День рибалки. Свято треба відзначити з човна або з берега, в туман або дощ, або в сніг- загалом, як і годиться.
Бажаємо вам спіймати свою золоту рибку і загадати 3 бажання, одне з них неодмінно збудеться. Нехай захоплення риболовлею тільки зближує людей. З Днем рибалки!

ПЕРЕМОЖЦІ НАГОРОДЖЕНІ!
ЯК І ПОВІДОМЛЯВ УСІХ КОРИСТУВАЧ ФБ, УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ В АТО, ДИРЕКТОР ЛИПОВЕЦЬКОЇ ЗОШ №1 ВАСИЛЬ АВРАМЕНКО, В ДЕНЬ РИБАЛЬСТВА НА СІЛЬСЬКОМУ СТАВКУ В с.ПОПІВКА ЛИПОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЬ СПРАВЖНЄ СВЯТО.
ЙОГО УЧАСНИКИ ЗБИРАЛИСЬ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ о 6:30 БІЛЯ ДАМБИ, ТАМ ВІДБУЛОСЬ ОГОЛОШЕННЯ ПРАВИЛ ЗМАГАНЬ.
У РИБАЛЬСТВІ ЗМАГАЛИСЬ НЕ ТІЛЬКИ ПОПІВЧАНИ, А Й МЕШКАНЦІ СУСІДНІХ СІЛ. СПОРТИВНЕ РИБАЛЬСТВО ЗАХОПИЛО ОДРАЗУ І ВСІХ -УЧАСНИКІВ ТА ВБОЛІВАЛЬНИКІВ.
СПІЙМАНУ РИБУ, ЯК І НАЛЕЖИТЬ, ЗВАЖУВАЛИ, ВИЗНАЧАЮЧИ ТАКИМ ЧИНОМ ПЕРЕМОЖЦІВ,ЗА ПІДСУМКАМИ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШІСТЬ ОТРИМАЛИ і БУЛИ ВІДЗНАЧЕНІ МЕДАЛЯМИ ТА ДИПЛОМАМИ ТРОЄ.

ВИЗНАЧЕНО І ЗНАТНОГО РИБАЛКУ , НИМ СТАВ ВАСИЛЬ КОВАЛЕНКО ( найбільший короп клюнув саме на його вудку), ЗА ЩО ВІДЗНАЧЕНИЙ ЦІННИМ ПОДАРУНКОМ.
ЗАЗНАЧУ, ЩО УЧАСНИКИ СПОРТИВНОЇ ЛОВЛІ БУЛИ РІЗНІ ЗА ВІКОМ І СТАТУСОМ, ТА НАЙБІЛЬШЕ ЗАХОПЛЕННЯ ОТРИМАЛИ НАЙМОЛОДШІ УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ. А ДЛЯ ДЕКОГО, ОДЕРЖАНА НАГОРОДА-МЕДАЛЬ, БУЛА ПЕРШОЮ В ЖИТТІ!

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ - ВАСИЛЬ АВРАМЕНКО І ДМИТРО ГАВРИЛОВ ПОДБАЛИ ЗА ПОРЯДОК НА СТАВКУ, ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ, ЗА НАГОРОДИ І ЗА ФІНІШ СВЯТА. ЮШКА ВИДАЛАСЬ НАДЗВИЧАЙНО СМАЧНОЮ І ЗАПАШНОЮ! СМАКУВАЛИ РАЗОМ ІЗ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ,

Останні декілька років спортивна ловля риби стає дедалі популярнішою. Такі заходи , зазвичай, збирають рибалок з усього району. І вона того варта- щоб упіймати найбільшу рибину та ще й побити власні рекорди збираються кращі з кращих. Разом із спортивною риболовлею розвивається і велосипедний спорт. Частина рибалок на свято прибули на велосипедах.