Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З Днем шахів!

Шахи – це інтелектуальний вид спорту з давніми історичними традиціями та потенційними можливостями. Гра в шахи розвиває логічне мислення, просторову уяву, уважність і цілеспрямованість, сприяє покращанню пам’яті, формує витримку та почуття відповідальності за доручену справу, здібності до самоаналізу та самостійного прийняття рішення. Шахи - невід’ємна складова загальнодержавної системи фізичної культури та спорту, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини.
Психологи вважають, що шахи навчають правильно ставитися до невдач і помилок - аналізувати причини невдач, робити висновки і застосовувати їх у майбутньому, вони вчать системно і стратегічно мислити, створювати внутрішній план дій (діяти в умі). Отже, шахи - це не тільки інтелектуальна і дуже захоплююча гра, а ще й унікальне культурне середовище, важлива складова гармонійного розвитку людини, одна із сходинок її життєвого успіху.
З нагоди Дня шахів у шаховому клубі відбувся турнір у якому взяли участь липівчани ( ветерани та починаючі свій шлях шахісти), гості міста із інших територіальних громад. 
Цього разу організаційні моменти турніру взяв на себе БПП " Солідарність", він підтримує шахістів у проведенні різного роду змагань.
Спочатку проведено турнір на призи районного осередку партії "Солідарність"  "швидкі шахи", а опісля  бліц-турнір. І в першому і в другому турнірах спостерігалась стабільність гри наших шахістів. Тим часом, у обох турнірах першість здобув Олександр Пилипчук із Зозівки, друге місце виборов шахіст із Липовця Олександр Роговий, третє місце росошанин Петро Шендерук. Четверте місце у швидких шахах взяв Павло Гурін із Зозова, а у бліц-турнірі Володимир Шендерук із Липовця. Змагання пройшли із властивим шахістам азартом, у них взяли участь від когорти ветеранів Петро Марусич,
від учасників бойових дій в АТО Анатолій Макаренко, а від підростаючого покоління, наймолодший учасник , який мав перемоги, учень Липовецької ЗОШ №2 Володимир Остапенко, .
У спорті важлива не перемога, а участь - тож, напередодні Дня шахів,
зичимо шахістам творчої наснаги, енергії, бажання постійно вдосконалювати свою майстерність, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих ходів !
Перемог Вам у турнірах та в житті !

Повернутись